Oferta pracy

Specjalista w Biurze Zarządzania Zasobami Ludzkimi

LOTOS Petrobaltic S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacji zastępstw zewnętrznych na platformach - rekrutacja pracowników na stanowiska morskie, koordynacja procesu zatrudnienia zgodnie z zapotrzebowaniem z platform

  • kadrowa bieżąca obsługa pracowników - obsługa wniosków pracowniczych, udzielanie odpowiedzi i wsparcia w zgłaszanych sprawach, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym, dokonywanie elektronicznego zgłoszenia do ZUS

  • obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – obsługa wniosków, przygotowywanie umów, naliczanie świadczeń, monitorowanie i raportowanie wykonania wpływów i wydatków, pośredniczenie w przekazywaniu spraw pomiędzy Komisją Socjalną, Zarządem i zakładowymi organizacjami związkowymi, aktualizowanie treści Regulaminu ZFŚS​

  • obsługa PPK, świadczeń z zakresu opieki medycznej oraz świadczeń kafeteryjnych - dbałość o zapisy umów zewnętrznych i instrukcji​ wewnętrznych, rozliczanie faktur, kontakt z dostawcą w zakresie ewentualnych reklamacji, zgłaszanie i wyrejestrowywanie, sporządzanie raportów i zestawień

  • ewidencja czasu pracy - nadzoru nad funkcjonowaniem i właściwą rejestracją w systemie elektronicznym, wsparcie dla biznesu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (zaawansowana w zakresie Excel, bardzo dobra w zakresie Outlook, Teams i Word)

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, w tym o czasie pracy

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w obszarze ZZL/ dziale kadr w firmie zatrudniającej powyżej 200 osób

  • poczucie odpowiedzialności za powierzony obszar – nastawienie na realizację zadań i celów, duża samodzielność w planowaniu i organizowaniu, umiejętność wyznaczania priorytetów i rozwiązywania problemów, terminowość, systematyczność i skrupulatność

  • umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmian i pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy zespołowej, kreatywność i komunikatywność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na SAP HCM lub innym ERP

  • obsługa systemu Płatnik

To oferujemy

  • ciekawa praca w dynamicznym środowisku

  • przyjazna i otwarta atmosfera w zespole

  • atrakcyjny pakiet socjalny - m.in. opieka medyczna i dentystyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę, nauka języków obcych, możliwość zakupu Karty MultiSport i OK System, zniżki na stacjach paliw LOTOS.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

LOTOS Petrobaltic S.A. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej ORLEN. Jesteśmy jedynym polskim przedsiębiorstwem górniczym zajmującym się poszukiwaniem i eksploatacją złóż ropy i gazu na polskim szelfie Morza Bałtyckiego oraz kompleksową obsługą logistyczną offshore, obsługą badań morza oraz zarządzaniem flotą.

Przewiń do profilu firmy