Specjalista w Centrum Eksperckim- Przeciwdziałanie Oszustwom

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Numer ref.: AS_0057409

Twoje zadania:

  • Analiza przypadków oszustw bankowych w kontekście współpracy z organami ścigania
  • Składanie zawiadomień o podejrzeniu popełnienia przestępstwa
  • Prowadzenie korespondencji z organami ścigania
  • Kompletowanie dokumentacji do danej sprawy
  • Reprezentowanie banku w sprawach prowadzonych z takich zawiadomień

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie we współpracy z organami ścigania
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Znajomość zasad poprawnej polszczyzny (lekkość pióra)
  • Umiejętność poszukiwania informacji
  • Łatwość w budowaniu relacji i otwartość na pracę zespołową
  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ( w piśmie i mowie)

Mile widziane:

  • Znajomość przepisów prawa, wykształcenie prawnicze, znajomość procesów i systemów bankowych

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Zastanawiasz się nad pracą w ING?
Otrzymuj powiadomienia o dopasowaniu Twojego profilu do naszych ofert od Emplobota >>

Ogłoszenie archiwalne