Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista w Centrum Informatycznym system finansowy

Politechnika LubelskaO firmie

  • Nadbystrzycka 38D, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Politechnika Lubelska

Nadbystrzycka 38D

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie oprogramowaniem finansowo księgowym;

  • Zarządzanie oprogramowaniem dziekanatowym;

  • Wsparcie użytkowników;

  • Administracja serwerami i usługami opartymi na systemach z rodziny Linux;

  • Utrzymanie aktualnej dokumentacji ww. systemów;

  • Dbanie o bezpieczeństwo;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe związane z informatyką;

  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych;

  • Znajomość systemów z rodziny Linux;

  • Praktyczna znajomość wirtualizacji VMware;

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku administratora;

  • Znajomość języka angielskiego w mowie;

  • Znajomość rozwiązań serwerowych Microsoft;

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność;

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Kandydaci proszeni są o złożenie następujących dokumentów:

• szczegółowe CV;

• list motywacyjny;

• kserokopię dyplomu potwierdzającego wykształcenie (mile widziana również kopia suplementu, jeżeli kandydatowi lub kandydatce został wydany);

• inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności;

• podpisana klauzula RODO

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez podpisanej klauzuli RODO oferta nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wymagane dokumenty należy przesłać drogą pocztową na adres: Politechnika Lubelska Centrum Informatyczne ul. Nadbystrzycka 36C/402 z dopiskiem "Dokumenty kandydata/kandydatki do pracy ogłoszenie FK”.

Termin wysyłania zgłoszeń upływa z dniem 20 listopada 2020r. (data nadania)

Kierownik Centrum Informatycznego