Logo Pracuj.pl

Specjalista w Centrum Obsługi Akceptanta

CRE Polskie ePłatnościO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa (telefon, mail, livechat) klientów biznesowych (Akceptantów) w zakresie diagnozowania występujących problemów technicznych na terminalach płatniczych (POS) i instruktaż klientów podczas wykonywania operacji płatniczych,
  • przyjmowanie reklamacji,
  • udzielanie wsparcia z zakresu: płatności elektronicznych, systemów lojalnościowych, doładowań GSM oraz płatności za rachunki domowe.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera z systemem Windows 10 oraz pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność i chęć pracy w systemie trzyzmianowym (24/7/365), (zdecydowana większość zmian w godzinach 7:00-20:00),
  • podstawowa znajomość działania sieci komputerowych,
  • umiejętność pracy w zespole i działania w sytuacjach stresowych,
  • wysoka kultura osobista, łatwość budowania relacji i prowadzenia rozmowy z klientem.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego;
  • umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnej MBO;
  • program wdrożenia i opiekę mentora oraz możliwości awansu;
  • szkolenia specjalistyczne podnoszące kwalifikacje;
  • dopłatę do pakietu świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta MultiSport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego i wiele innych...

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

CRE Polskie ePłatności

Polskie ePłatności to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets -lidera europejskiej branży płatniczej.

Działając w dynamicznie rozwijającej się branży finansowo-technologicznej oferuje szeroki wachlarz usług i obsługi transakcji bezgotówkowych dokonanych za pomocą terminali POS!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobywaniem lub rozwojem doświadczenia w dynamicznej branży FinTech dołącz do Polskich ePłatności.

Zapraszamy do przesłania CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego: Aplikuj.

Specjalista w Centrum Obsługi Akceptanta, Rzeszów