Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1418 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Departamencie Aktuarialnym w Biurze Rezerw Aktuarialnych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2015-01-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A.
    z siedzibą we Wrocławiu
    poszukują dynamicznych i kreatywnych Kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref. BRA/01/15/PR

    Zadania

    Zatrudniona osoba będzie brać udział w:

    • Pracach aktuarialnych związanych z wdrożeniem dyrektywy Solvency II
    • Analizie ryzyk ubezpieczeniowo-finansowych Spółki
    • Wsparciu aktuarialnym procesu naliczenia rezerw techniczno-ubezpieczeniowych i analizy adekwatności rezerw techniczno-ubezpieczeniowych
    • Współpracy w przygotowaniu danych i sprawozdań do organu nadzoru, właścicieli spółek oraz badań audytorskich
    • Bieżących projektach i pracach realizowanych w Departamencie Aktuarialnym

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego kierunkowego (preferowane kierunki ścisłe)
    • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
    • Dobrej znajomość języka angielskiego
    • Biegłości w użytkowaniu pakietu MS Office (Excel, Access)
    • Zainteresowania własnym merytorycznym rozwojem i doskonaleniem w obszarze aktuariatu

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w pracy w dziale aktuariatu
    • Znajomość standardów Solvency II
    • Umiejętność praktycznego wykorzystania wiedzy z zakresu teorii ubezpieczeń i reasekuracji oraz statystyki matematycznej
    • Zdane wszystkie lub część egzaminów aktuarialnych
    • Znajomość SQL oraz programowania w Visual Basic
    • Doświadczenie w korzystaniu z baz danych

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowo-ubezpieczeniowej
    • Pakiet atrakcyjnych świadczeń dodatkowych
    • Możliwość szybkiego i wszechstronnego rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie życiorysu i listu motywacyjnego z numerem referencyjnym w tytule maila na adres:

    [email protected]

    W zgłoszeniach prosimy o zamieszczenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

    Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A.
    Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A.
    53-413 Wrocław, ul. Gwiaździsta 62
    www.tueuropa.pl | [email protected]