Oferta pracy

Specjalista w Departamencie Analiz

Kancelaria Signi S.A.O firmie

Kancelaria Signi S.A.

Antoniego Słonimskiego 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • raportowanie na potrzeby funduszy sekuryzacyjnych

  • wsparcie analityczne działów operacyjnych (np. poprzez dashboardy lub indywidualne analizy)

  • wprowadzanie do organizacji zmian bazujących na twoim doświadczeniu i pomysłach

  • tworzenie i badanie rentowności projektów inwestycyjnych oraz rekomendacje dla zarządu

  • udział w projektach badawczych, budowie modeli predykcyjnych (uczenie maszynowe) oraz samodzielne ich prowadzenie

  • modelowanie, optymalizacja oraz kontrola procesów windykacyjnych i monitorujących

Nasze wymagania

  • jesteś matematykiem

  • cenisz narzędzia i metody które już znasz, jednak wiesz że kiedyś warto będzie rozszerzyć je o nowe

  • rozumiesz zagadnienia związane z wartością pieniądza w czasie (dyskontowanie, IRR, NPV itd.) i potrafisz nimi biegle operować

  • obsługujesz MS Excel na poziomie zaawansowanym (mile widziane VBA i Power Query / Pivot)

  • znasz język SQL oraz relacyjne bazy danych (używamy PostgreSQL);

  • potrafisz interpretować dane ilościowe i statystyczne oraz wyciągać z nich wnioski

Mile widziane

  • posiadasz doświadczenie w pracy analitycznej w instytucji finansowej: (banki, firmy pożyczkowe, zarządzanie wierzytelnościami)

  • rozumiesz zagadnienia związane z uczeniem maszynowym i potrafisz je programować przy użyciu języka R lub Python

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • ruchome godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, czas na rozwój w godzinach pracy

  • pakiet świadczeń socjalnych: prywatną opiekę medyczną, Karta MultiSport, dofinansowanie dojazdów do pracy i ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Kancelaria SIGNI to firma prężnie rozwijająca się na rynku zarządzania wierzytelnościami, która jest stabilnym partnerem dla wiodących w branży sekurytyzacyjnej funduszy inwestycyjnych. Kancelarię SIGNI tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, pasją oraz głodem poszukiwania elastycznych i nowoczesnych rozwiązań. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista w Departamencie Analiz

Przewiń do profilu firmy

Proponujemy abyś dołączył do zespołu, który:

  • stawia na kreatywność i prostotę rozwiązań zamiast trzymać się utartych schematów i procedur

  • lubi się rozwijać, poszerzać wiedzę i stawiać sobie ambitne cele

  • chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem

  • będzie Ci wdzięczny jeżeli nauczy się czegoś od Ciebie