Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Departamencie Controllingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zadania:

    • Przygotowanie nowych i modyfikacja istniejących raportów controllingowych:
    • Rozwój i utrzymanie dashbordów sprzedażowych
    • Wsparcie użytkowników w zrozumieniu danych i przygotowywaniu raportów
    • Uczestniczenie we wszystkich projektach biznesowych związanych z udostępnianiem danych
    • Rozbudowa i utrzymanie data mart
    • Przygotowanie zestawień dla zewnętrznych odbiorców
    • Rozwój obszarów wiedzy biznesowej – meta dane
    • Rozbudowa i utrzymanie narzędzi controllingowych

    Wymagania:

    • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w instytucjach finansowych,
    • Wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, finansów lub rachunkowości,
    • Bardzo dobra znajomość praktyczna MS Excel, MS Access z uwzględnieniem VBA, BO, SQL
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (według skali Rady Europy).
    • Wymagane kompetencje:
      • Umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole,
      • Inicjatywa i zaangażowanie,
      • Samodzielność i umiejętność efektywnego zarządzania czasem,
      • Elastyczność oraz umiejętność szybkiego reagowania na zmiany,
      • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę oraz warunki zatrudnienia dopasowane do umiejętności i osiągnięć,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny dostosowany do indywidualnych potrzeb,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole,
    • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu.
    Gwarantujemy pełną dyskrecję. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Volkswagen Bank Polska S.A. siedzibą w Warszawie, Rondo ONZ 1, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922).Jednocześnie informujemy kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

    Volkswagen Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, Rondo ONZ 1, jako administrator Pani/Pana danych osobowych, informuje, iż:
    1)     dane Pani/Pana będą przetwarzane w celach związanych z prowadzonym procesem rekrutacji oraz archiwalnych,
    2)     dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim,
    3)     ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania,
    4)     podanie danych jest dobrowolne.