Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Departamencie Informatyki

"KOLEJE MAŁOPOLSKIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wdrożonymi w Spółce systemami informatycznymi,

  • Zarządzanie sprzętem komputerowym oraz urządzeniami mobilnymi (telefony, tablety),

  • Prowadzenie ewidencji sprzętu informatycznego (stacje robocze, urządzenia mobilne, urządzenia peryferyjne, nośniki danych, akcesoria, podzespoły komputerowe),

  • Zarządzanie urządzeniami wielofunkcyjnymi,

  • Wsparcie użytkowników w obsłudze stacji roboczych, urządzeń mobilnych oraz oprogramowania funkcjonującego w Spółce,

  • Diagnozowanie zdarzeń i awarii sprzętu komputerowego oraz urządzeń wielofunkcyjnych,

  • Diagnozowanie awarii w zakresie programów użytkowych,

  • Wykonywanie prac serwisowych i administracyjnych związanych z bieżącym utrzymaniem infrastruktury informatycznej,

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i sprzętu informatycznego,

  • Opracowywanie instrukcji dla użytkowników,

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu obsługi urządzeń oraz oprogramowania,

  • Wdrażanie nowych rozwiązań systemowych i aplikacyjnych,

  • Prowadzenie dokumentacji użytkowej, technicznej, wdrożeniowej i powdrożeniowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem),

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Zaawansowana znajomość systemu MS Windows i środowiska MS Office (w tym instalacja i konfiguracja systemu oraz oprogramowania),

  • Umiejętność obsługi i konfiguracji urządzeń sieciowych (AccessPoint, router, switch),

  • Znajomość zagadnień topologii sieci komputerowych,

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci i systemów informatycznych,

  • Umiejętność czytania dokumentacji informatycznej,

  • Umiejętność samokształcenia oraz samodoskonalenia,

  • Umiejętność organizacji czasu pracy oraz obsługi wielu procesów jednocześnie,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

  • Mile widziane:

  • Znajomość branży kolejowej,

  • Doświadczenie w pracy w jednostkach budżetowych,

  • Znajomość systemu Linux,

  • Znajomość środowiska Windows Server.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość awansu zawodowego

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych związanych ze stanowiskiem pracy

  • Możliwość nabycia uprawnień do ulgowych przejazdów koleją

  • Karta multisport, dofinansowanie do wczasów, pakiet medyczny.

O nas

„Koleje Małopolskie” sp. z o.o. to polski przewoźnik kolejowy. Działamy na rynku regionalnych przewozów od 2014 roku, stawiając na rozwój i bezpieczeństwo. Nowoczesny tabor kolejowy, oraz wysoko wykwalifikowany personel zapewnia sprawną i wygodną podróż dla naszych Pasażerów.

Nasza Firma to zespół zgranych profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.