Specjalista w Departamencie Kredytów Nieregularnych

Bank Pekao

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie przypisanym portfelem klientów MŚP o znacznym zaangażowaniu samodzielnie lub zespołowo

  • Przygotowywanie indywidualnych strategii zarządzania ekspozycjami

  • Prowadzenie negocjacji z dłużnikami Banku w sprawie spłaty zadłużenia

  • Weryfikowanie wniosków dłużników Banku o restrukturyzację zadłużenia, przygotowywanie wniosków i projektów decyzji,

  • Przygotowywanie umów i aneksów,

  • Prowadzenie czynności sądowych, restrukturyzacyjnych i egzekucyjnych,

  • Obsługa systemów bankowych i informatycznych w zakresie wykonywanych czynności windykacyjnych i restrukturyzacyjnych

  • Udzielanie terminowych odpowiedzi na pisma klientów oraz innych instytucji

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze lub ekonomiczne

  • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Możesz wykazać się wiedzą z zakresu prawa i postępowania cywilnego, postepowania egzekucyjnego, prawa restrukturyzacyjnego, prawa upadłościowego, prawa bankowego

  • Swobodnie korzystasz z pakietu MS Office

  • Pracujesz z dużym zaangażowaniem i potrafisz bardzo dobrze organizować swoją pracę

  • Wiesz, które sprawy są ważne, a które pilne i nie sprawia Ci trudności ustalanie priorytetów w działaniach oraz ich konsekwentna realizacja

  • Cechuje Cię samodzielność i niezależność w myśleniu oraz odpowiedzialność za podjęte decyzje

  • Masz zdolności analityczne

  • Chcesz stale się uczyć i zdobywać doświadczenie oraz dzielić się wiedzą z innymi w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Pełną wyzwań pracę w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

  • Pracę z ekspertami - pasjonatami w swojej dziedzinie

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników