Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Departamencie Rozwoju Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 31.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group – jedna z dynamicznie
    rozwijających się firm ubezpieczeniowych na polskim rynku, należąca do międzynarodowej
    grupy Vienna Insurance Group, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • wsparcie sprzedaży ubezpieczeń ochrony prawnej
    • planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności
    • przygotowywanie raportów i analiz
    • pozyskiwanie partnerów biznesowych do współpracy
    • zapewnienie sprawnego przepływu informacji marketingowo-sprzedażowej pomiędzy Centralą i Oddziałami
    • organizowanie oraz wspieranie cyklicznych spotkań dla managerów sprzedaży
    • doraźne, analityczne wsparcie w zakresie wyników sprzedaży sieci agencyjnej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku studiów (preferowany kierunek: prawo)
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP)
    • nastawienie na cel i wytrwałość
    • komunikatywność przekładająca się na budowanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w Centrali dynamicznie rozwijającej się firmy, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki na produkty InterRisk, dofinansowanie karty Multisport)

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InterRisk TU SA Vienna Insurance Group z siedzibą w Warszawie (ul. Noakowskiego 22).

    Cele przetwarzania to w szczególności: przeprowadzenie procesu rekrutacji, w tym na inne stanowiska (za zgodą).

    Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych oraz przenoszenia danych osobowych.

    Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

    Pełna wersja klauzuli informacyjnej dostępna jest w formularzu aplikacyjnym.