Oferta pracy

Specjalista w departamencie sprawozdawczości

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 08 cze 2022
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie informacji finansowej w oparciu o zapisy w księdze głównej lub dane na Korporacyjnej Hurtowni Danych

  • rekoncyliacja danych finansowych w różnych pakietach sprawozdawczych,

  • prowadzenie wszechstronnej analizy danych finansowych i zapewnienie ich poprawności i zgodności z wytycznymi odbiorcy oraz zasadami rachunkowości

  • uczestniczenie w tworzeniu nowych rozwiązań mających na celu optymalizację i automatyzację procesów raportowych

  • udział w projektach realizowanych w jednostce

  • współpraca z audytorem zewnętrznym i wewnętrznym

  • aktywna współpraca z jednostkami biznesowymi w ramach realizowanych zadań, w tym z jednostką finansów Grupy Santander w Madrycie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse, rachunkowość, kierunki analityczne)

  • podstawowa znajomość zasad rachunkowości i raportowania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • bardzo dobra znajomość Excel

  • odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność i wykazywanie inicjatywy

  • umiejętność dostosowywania się do zmian w środowisku biznesowym i technologicznym

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze. Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwyczajnymi w tym, co robią.

Tak się u nas pracuje