Specjalista w Departamencie Ubezpieczeń Indywidualnych [rekrutacja prowadzona online]

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

al. Jerozolimskie 162

Warszawa

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Departamencie Ubezpieczeń Indywidualnych na stanowisku:

Specjalista w Departamencie Ubezpieczeń Indywidualnych

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Bieżąca analiza trendów oraz monitorowanie działań konkurencji na rynku ubezpieczeń mieszkaniowych i rolnych
  • Wspomaganie działań i aktywności organizacji w obszarze mediów społecznościowych
  • Rozwój produktów dla klienta indywidualnego w obszarze ubezpieczeń mieszkaniowych oraz rolnych
  • Współpraca z jednostkami sprzedażowymi w zakresie szkoleń, analiz i rozwoju produkt

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia i wiedzy w zakresie ubezpieczeń majątkowych, szczególnie w zakresie ubezpieczeń mieszkaniowych oraz rolnych
  • Doświadczenia w obszarze analizy danych
  • Wykształcenia wyższego
  • Znajomości MS Excel
  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz pod presją czasu

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:30-9:00)
  • Możliwość dojazdu „z” i „do” pracy firmowym autobusem
  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w renomowanym Towarzystwie Ubezpieczeniowym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy