Ta oferta pracy jest nieaktualna od 367 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Departamencie Ubezpieczeń Komunikacyjnych Klienta Indywidualnego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

    Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    Praca nad rozwojem produktów ubezpieczeń komunikacyjnych
    Udział w tworzeniu wytycznych, procedur sprzedażowych, ogólnych warunków ubezpieczenia
    Analiza trendów rynkowych pod kątem kształtowania ceny i polityki produktowej w ramach linii ubezpieczeń komunikacyjnych
    Indywidualna ocena ryzyka w oparciu o wytyczne, procedury, OWU i przyjęte standardy reasekuracyjne
    Wdrażanie rozwiązań mających na celu utrzymanie rentowności produktów ubezpieczeń komunikacyjnych
    Współpraca z innymi departamentami i Menedżerami Sprzedaży w zakresie rozwoju portfolio produktów
    Prowadzenie szkoleń dla sieci sprzedaży w obszarze zmian produktowych
    Merytoryczna kontrola umów ubezpieczenia
    Controlling kosztów poszczególnych produktów w ramach linii ubezpieczeń komunikacyjnych dla klienta indywidualnego

    Co oferujemy?

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    Możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem
    Prywatną opiekę medyczną, możliwość nabycia karnetu sportowego, zniżki na ubezpieczenia
    Możliwość realnego wpływu na rozwój produktów Compensa
    Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie

    Czego oczekujemy?

    Minimum 2-letniego doświadczenia w obszarze ubezpieczeń komunikacyjnych – zarówno w ocenie ryzyka, jak również tworzenia produktów komunikacyjnych
    Znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
    Dobrej znajomości programu MS Excel
    Prawa jazdy kat. B
    Kreatywności, otwartości na zmiany i umiejętności poszukiwania rozwiązań
    Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
    Umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji
    Proaktywności i samodzielności w działaniu

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez spółki Vienna Insurance Group w Polsce zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.