Oferta pracy

Specjalista w Dziale Aplikacji Korporacyjnych​

PKN ORLEN S.A.

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące utrzymanie i rozwój nowoczesnych rozwiązań informatycznych w skomplikowanym środowisku biznesowym z wykorzystaniem najnowszych technologii dostępnych obecnie na rynku w obszarze aplikacji korporacyjnych

  • Opracowywanie wymagań rozwojowych dla nowoczesnych rozwiązań informatycznych w skomplikowanym środowisku biznesowym z wykorzystaniem najnowszych technologii dostępnych obecnie na rynku (technologie client/serwer, rozwiązania webowe i mobilne)

  • Aktywne uczestnictwo w projektach IT związanych z rozwojem rozwiązań IT wspomagających procesy biznesowe

  • Współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych w zakresie utrzymania i rozwoju wdrażanych rozwiązań w tym zarządzanie dostawcami

  • Aktywne uczestnictwo w procesach optymalizacji utrzymywanych rozwiązań

  • Wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji aplikacji korporacyjnych (II linia)

  • Rozwiązywanie problemów w systemach m.in. przy współpracy z administratorami, programistami i dostawcami zewnętrznymi

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane IT i pokrewne

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Profesjonalizm, innowacyjność i współpraca w realizacji zadań

Mile widziane

  • Znajomość systemów ERP oraz nowoczesnych rozwiązań webowych i mobilnych

  • Znajomość baz danych MSSQL oraz zapytań SQL

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z programowaniem, oraz jednego z nowoczesnych języków programowania (np. Java, VBA, C#, C++)

  • Dobra znajomości programu MS Excel (umiejętność tworzenia makr VBA)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w PKN ORLEN!

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100.

Przewiń do profilu firmy