Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista w dziale Back Office z j.niemieckim

Antal SSC/BPOO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Antal SSC/BPO

Kraków

Kraków

Dla mojego klienta z sektora SSC/BPO aktualnie szukam 5 osób na stanowisko:

Numer ref.: BO

Zakres zadań:

  • profesjonalna obsługa zgłoszeń back - officowych
  • dbanie o terminowe i rzetelne wykonywanie zadań
  • rejestracja danych w systemie

Wymagania:

  • dostępność do pracy od 17 maja
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie C1
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • chęć rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • chęć używania na co dzień języka niemieckiego

Nasz klient oferuje:

  • miesięczne szkolenie przygotowujące do pracy, które jest równoznaczne z rozpoczęciem zatrudnienia
  • wynagrodzenie złożone z podstawy i bonusów miesięcznych za dobrze wykonaną pracę
  • możliwość tworzenia nowego zespołu od samego początku
  • szerokie możliwości rozwoju i awansu
  • możliwość pracy zdalnej po wdrożeniu w trakcie trwania pandemii, szkolenie oraz praca po pandemii z biura

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądź poprzez e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne