Oferta pracy

Specjalista w dziale Badań i Rozwoju

Fitness Authority Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
FITNESS AUTHORITY® SPÓŁKA Z O.O.

Do Działu Badań i Rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby, która posiada wiedzę w dziedzinie suplementacji sportowej.

Twoją pasją jest komponowanie wsparcia suplementacjnego w trakcie treningu sportowego?
Śledzisz trendy na globalnym rynku suplementów?
to zapraszamy do aplikowania na poniższe ogłoszenie rekrutacyjne:
Miejsce pracy:Gdańsk-Otomin

Zadania:

  • Praca nad projektami w dziedzinie badań i rozwoju
  • Współpraca i komunikacja z Zarządem Spółki i poszczególnymi działami w spółce
  • Rozwój nowych produktów oraz optymalizacja dotychczasowych produktów
  • Planowanie i przeprowadzanie testów produktowych
  • Opracowanie specyfikacji surowców i produktów suplementacyjnych
  • Przygotowywanie opisów składów produktów
  • Tworzenie bazy wiedzy w zakresie produktów
  • Współpraca z Działem Marketingu
  • Samodzielnie tworzenie planów działania i ich egzekwowanie
  • Współpraca z dostawcami surowców

Wymagania:

  • Wiedza w dziedzinie suplementacji sportowej i jej zastosowania w czasie treningu sportowego – wymaganie konieczne
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: zapewnienie jakości, farmacja, technologia żywności, dietetyka lub w trakcie edukacji
  • Wiedza z zakresu chemii żywności
  • Znajomość języków obcych (język angielski)
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, rozwoju produktów i procesów
  • Pożądane cechy to asertywność i dobrze zorganizowany sposób pracy
  • Samodzielność, rzetelność, sumienność i kreatywność
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Przyjazne warunki pracy -nowe, przestrzenne biuro
  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną międzynarodową markę
  • Karty Multisport Plus w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia
  • Miejsce parkingowe dla każdego pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z klauzulą)
klikając w przycisk aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy