Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Dziale Badań i Rozwoju

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Amii Sp. z o.o. to firma z 40-letnią tradycją. Powstała z rodzinnej pasji, by rozwinąć się w prężnie działające przedsiębiorstwo produkujące filtry do wody. U nas biznes spotyka się z wartościami: z troską o zdrowie naszych klientów i o środowisko.
    Rozwijamy się szybko i spokojnie patrzymy w przyszłość.

    Obecnie do swojego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania:

    • prowadzenie działalności badawczej polegającej na rozwiązywaniu problemów naukowych podejmowanych w ramach zespołu;
    • inicjowanie prac badawczych związanych z udoskonaleniem i rozwojem produktów;
    • poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań produktowych oraz śledzenie nowości w branży;
    • projektowanie nowych wyrobów;
    • przygotowywanie opracowań i informacji związanych z wprowadzaniem wyrobów na rynek;
    • kontrola jakości surowców i produktów;
    • dobór urządzeń do uzdatniania wody;
    • opracowywanie nowych technik badawczych.

    Wymagania:

    • studia wyższe; preferowane kierunki: Ochrona Środowiska, Inżynieria środowiska, Chemia lub pokrewne;
    • umiejętność wykonywania rysunków technicznych 2D i 3D;
    • znajomość narzędzi pomiarowych i podstaw metrologii;
    • znajomość zagadnień z zakresu uzdatniania wody;
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
    • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
    • umiejętność analitycznego, kreatywnego myślenia;
    • czynne prawo jazdy kat. B;
    • odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.

    Czekają na Ciebie:

    • młody, międzynarodowy team i przyjazna przestrzeń naszego biura;
    • motywacyjne warunki wynagrodzenia i jasne zasady premiowania;
    • innowacyjne projekty w ciekawej dziedzinie;
    • przestrzeń do rozwoju zawodowego;
    • samodzielne działanie i realizowanie odważnych pomysłów;
    • zatrudnienie zgodnie z oczekiwaniami kandydata: w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt;
    • hektolitry najlepszej, czystej wody w naszej kuchni.

    Prosimy o przesyłanie CV – w temacie „SPECJALISTA W DZIALE B+R””

    Dziękujemy, za wszystkie złożone aplikacje.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr z 2002 r. Nr 101 poz. 923 wraz z późniejszymi zmianami)”.

    bottom