Ta oferta pracy jest nieaktualna od 276 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Dziale BHP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

    Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

    Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

    Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

    Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:
    (Dział BHP, DBH)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: 28/18

    Główny zakres obowiązków:

    • opracowywanie procedur i innych regulacji wewnętrznych wynikających z wdrożonych w Spółce norm dotyczących zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy
    • udział w audytach Zintegrowanego Systemu Zarządzania
    • przygotowanie informacji o skuteczności systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, w szczególności w ramach danych do przeglądu zarządzania
    • dokonywanie oceny zgodności w zakresie systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, identyfikacja i monitorowanie zmian w zewnętrznych aktach prawnych w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy
    • ocena ryzyk i szans dotyczących procesu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy
    • udział w procesie oceny ryzyka zawodowego
    • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków w drodze do pracy lub w drodze z pracy, sporządzanie dokumentacji w tym zakresie
    • przygotowywanie dokumentacji odszkodowawczej (dotyczy wypadków przy pracy) i kierowanie jej do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
    • sporządzanie Statystycznych kart wypadków przy pracy oraz Sprawozdań o warunkach pracy, przekazywanie ich do Głównego Urzędu Statystycznego
    • okresowe wykonywanie zadań wymienionych w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. poz. 704 oraz z 2004 r. poz. 2468)
    • przyjmowanie, rejestrowanie, selekcjonowanie oraz analiza bieżącej korespondencji wewnętrznej / zewnętrznej przychodzącej / wychodzącej do / z Działu BHP

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • znajomości systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy opartych o normy PN-N-18001 oraz BS OHSAS 18001, ukończonego szkolenia dla auditorów systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy
    • co najmniej 1 rok doświadczenia we wdrażaniu bądź utrzymaniu funkcjonującego systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, spełniającego wymagania normy PN-N-18001 lub BS OHSAS 18001
    • wykształcenia: zawodu technika bezpieczeństwa i higieny pracy / wyższego wykształcenia o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy / studiów podyplomowych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
    • doświadczenia zawodowego: co najmniej 1 rok stażu pracy w służbie bhp
    • praktycznej znajomości systemów / programów informatycznych: Ms Word, Ms Excel, Ms Outlook, Ms PowerPoint, Ms Windows 10
    • etyki zawodowej i zaangażowania w pracę
    • umiejętności efektywnej organizacji pracy
    • umiejętności współpracy w zespole

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
    • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
    • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie (certyfikaty ISO)
    • wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny
    • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój
    • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
    • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
    • uczestnictwo w zajęciach sportowych, w tym możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych
    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji wewnętrznej, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

    Informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.