Oferta pracy

Specjalista w Dziale Budowlanym

Lidl Polska Sp. z o.o.O firmie

Lidl Polska Sp. z o.o.

Poznańska 48

Jankowice (pow. poznański)

TWOJE ZADANIA

  • Obsługa formalno-biurowa prowadzonych projektów przez Dział Budowlany – Instalacje wewnętrzne
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Sporządzanie umów ramowych, aneksów, checklist, protokołów odbiorczych, zamówień, kompletowanie dokumentacji, zarządzanie obiegiem faktur
  • Prowadzenie projektów z branży HVACR adekwatnych do posiadanej wiedzy i doświadczenia

TWOJE KOMPETENCJE

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to Inżynieria Środowiska lub Mechanika)
  • Elastyczność i wielozadaniowość
  • Rzetelność, samodzielność i kreatywność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Ogólna znajomość programu AutoCad
  • Ogólna wiedza techniczna, z ukierunkowaniem na zasady i procesy występujące w instalacjach wewnętrznych, głównie HVACR
  • Umiejętność współpracy
  • Dobra organizacja pracy, dokładność
  • Znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia juz po 1. roku pracy
  • Umowa o pracę na czas określony - 12 miesięcy, bez okresu próbnego
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Sabbatical
  • Możliwość dofinansowania kursów języków obcych
  • Szkolenia i możliwości rozwoju
  • Możliwość awansu
  • Bony na święta i paczki dla dzieci
  • Wyprawki szkolne
  • Wyprawka dla maluszka
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta Multisport
  • System kafeteryjny
  • Zdrowe przekąski
  • Bezpłatne napoje ciepłe i zimne np. herbata, kawa i woda
Jankowice ul. Poznańska 48  - Aplikuj
Wymiar pracy:
Pełen etat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy