Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1228 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Dziale Business Development - rynki zagraniczne

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3774238"

    G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacji i outsourcingu kadry IT dla największych firm działających w Europie i na świecie.  Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie  na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą  globalne  firmy  z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Banking, Engineering oraz FMCG.

    Do naszego zespołu szukamy osób, które chcą pracować w dynamicznym biznesie w międzynarodowym środowisku, świetnie czują się w pracy z ludźmi i chcą świadomie kształtować swój rozwój zawodowy i wynagrodzenie.

    W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową zespołu sprzedaży poszukujemy osób na stanowisko:

    Specjalista w Dziale Business Development (rynki zagraniczne)
    Miejsce pracy: Warszawa
    BD/02/2015

    Podstawowe zadania:

    • Pozyskiwanie leadów do nowych Klientów zagranicznych zainteresowanych usługą rekrutacji/outsourcingu kadry  IT z Polski,
    • Praca pod kierunkiem Account Managera,
    • Udział w negocjacjach umów,
    • Wyjazdy zagraniczne w celu finalizacji umów,
    • Analiza i badanie rynku outsourcingu kadry IT oraz rynku rekrutacyjnego w kontekście wyjazdów specjalistów IT z Polski za granicę.

    Oczekiwania wobec Kandydata/Kandydatki:

    • Minimum póltoraroczne doświadczenie w sprzedaży w branży HR/szkoleniowej/IT: warunek konieczny, osoby nie spełniające tego kryterium nie będą rozpatrywane
    • Proaktywna postawa,
    • Dynamiczna osobowość,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Dobra znajomość języka angielskiego: warunek konieczny,
    • Mile widziana znajomość branży IT.

    Oferujemy:

    • Możliwości bardzo szybkiego rozwoju zawodowego i awansu w bardzo szybko rozwijającej się firmie,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • Stały program szkoleń wewnętrznych i dostęp do bogatej, wewnętrznej bazy wiedzy.

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV  z podaniem w temacie e-maila numeru referencyjnego na adres

    maciej.szczerba@g-force.com.pl

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych/w  treści e-maila następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Obrzeżnej 5 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    www.g-force.com.pl,   www.facebook.com/Gforcerecruitment

    Numer agencji zatrudnienia: 5464