Logo Pracuj.pl

Specjalista w Dziale Crew Control

Enter Air Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Operacyjny nadzór nad załogami Enter Air zgodnie z regulacjami wewnętrznymi i przepisami lotniczymi
  • Utrzymywanie komunikacji z załogami Enter Air w ramach realizacji operacji lotniczych
  • Organizowanie logistyki dla kilkuset załogantów Enter Air na całym świecie

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i rozumienie przepisów lotniczych (minimum B2)
  • Zdolności analityczne i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Dyspozycyjność do pracy w trybie ok. 14 zmian w miesiącu (w tym weekendy i święta)
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wewnętrzne szkolenie w tym z zakresu FTL (Flight and Duty Time Limitations and Rest Requirements)
  • Ścieżkę rozwoju kariery w dziale Crew Control lub wewnątrz struktury firmy
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia z zakresu działalności linii lotniczych
  • Opiekę Medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Bilety lotnicze dla Pracowników i osób towarzyszących
  • Wyjątkową pracę w największej turystycznej linii lot

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach
  • bilety lotnicze dla Pracowników i ich rodzin
  • przyjazna atmosfera
  • spotkania intergracyjne

Enter Air Sp. z o.o.

Jesteśmy największą polską prywatną linią lotniczą i jedną z największych linii turystycznych w Europie. Realizujemy połączenia dla czołowych polskich i zagranicznych biur podróży w ponad 30 krajach. Flota Enter Air składa się z 23 samolotów typu Boeing 737. Posiadamy sześć stałych baz operacyjnych w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Paryżu i Zurychu oraz kilka baz sezonowych, m.in. w Londynie, Madrycie, Pradze i Tel Awiwie.

Specjalista w Dziale Crew Control, Warszawa