Oferta pracy

Specjalista w Dziale Dokumentacji Jakościowej

Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka AkcyjnaO firmie

Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka Akcyjna

Aleksandra Fleminga 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ocena dokumentacji ASMF i CEP na etapie dorejestrowania substancji czynnej.

  • Ocena/weryfikacja istniejących metod analitycznych wg zgodności z najnowszymi wymaganiami EU i ICH.

  • Ocena/weryfikacja walidacji opracowanych metod analitycznych.

  • Opracowanie Specyfikacji jakościowych dla produktów leczniczych, materiałów wyjściowych i opakowaniowych zgodnie z wymogami prawa i wytycznymi EU

  • Przygotowywanie i weryfikacja jakości dokumentacji rejestracyjnej dla produktów leczniczych zgodnie z wymogami prawa i wytycznymi EU.

  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej do wniosków o zmianę w pozwoleniu i/lub przedłużeniu pozwolenia na dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego.

  • Aktualizacja dokumentacji jakościowej zgodnie z zasadami Systemu Zapewnienia Jakości.

  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji jakościowej dla wyrobów medycznych zgodnie z wymogami prawa.

  • Monitorowanie zmian polskich i unijnych uregulowań prawnych dotyczących produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

  • Współpraca z innymi działami w zakresie realizacji powierzonych zadań.

  • Aktywnego podejścia w poszukiwaniu rozwiązań mających na celu usprawnienie funkcjonowania Działu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, medyczne, chemiczne lub pokrewne,

  • Znajomość prawa farmaceutycznego (w tym europejskiego), wytycznych

  • europejskich oraz procedur rejestracyjnych,

  • Nastawienie na jakość i terminowość w wykonywaniu zadań, zorganizowanie,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność współpracy w zespole, otwartość na zmiany,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i pracę z dokumentacją rejestracyjną,

  • Znajomość obsługi programów komputerowych - Pakiet MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji.

  • Pracę na pełny etat z możliwością zdobycia dużego doświadczenia.

  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji.

  • Przyjazną atmosferę i elastyczny czas pracy.

  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się ponad 197-letnią tradycją. Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

Jeśli posiadasz wykształcenie chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne i chcesz rozwijać się i zdobywać doświadczenie w Zakładzie Jakości w przemyśle farmaceutycznym, dodatkowo lubisz wyzwania i dobrze odnajdujesz się w zmieniającym się środowisku pracy, to czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Przed aplikowaniem na proponowane przez nas stanowisko zapoznaj się z klauzulą informacyjną, którą znajdziesz poniżej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Polfa Tarchomin SA. zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.