Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w dziale doradztwa podatkowego

GAWRON GRABELUS TAX O firmie

GAWRON GRABELUS TAX

aleja Armii Krajowej 10/5

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzić bieżącą obsługę podatkową dla naszych klientów;

  • sporządzanie opinii podatkowych, wniosków o interpretacje podatkowe i udzielanie porad podatkowych dla klientów naszej Spółki;

  • uczestnictwo w przeglądach podatkowych, wdrożeniu ulg i procedur podatkowych;

  • udział w przygotowywaniu dokumentacji podatkowych dla transakcji z podmiotami powiązanymi;

  • przygotowywanie ofert i prezentacji podatkowych dla klientów.

Nasze wymagania

  • ukończenia studiów ekonomicznych lub prawniczych;

  • minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego w kancelarii podatkowej lub prawnej, firmie doradczej lub biurze rachunkowym w zakresie obsługi podatkowej;

  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego;

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;

  • samodzielności, dokładności i odpowiedzialności, a jednocześnie doceniania pracy zespołowej;

  • umiejętności organizacji czasu pracy

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki współpracy;

  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w ciekawym projektach dla polskich i międzynarodowych klientów;

  • naukę języka niemieckiego w ramach zajęć grupowych;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • dużą elastyczność co do ustalenia czasu pracy i możliwość łączenia pracy z ewentualnym dalszym kształceniem;

  • realizację ciekawych zadań.