Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w dziale eksportu ze znajomością języka niemieckiego

  • Mieścisko (pow. wągrowiecki), Gniezno, Wągrowiec, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Serpol-Cosmetics Sp. z o. o. Sp. k., wiodący producent kosmetyków oraz chemii gospodarskiej poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:

    Specjalista w dziale eksportu ze znajomością języka niemieckiego
    Miejsce pracy: Gniezno (okolice), Wągrowiec (okolice), Mieścisko (pow. wągrowiecki)

    Główne obowiązki:

    • Pozyskiwanie nowych oraz obsługa bieżących klientów zagranicznych,
    • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami,
    • Przygotowywanie ofert i uczestnictwo w przetargach,
    • Dbanie o wizerunek firmy,
    • Realizacja i koordynowanie procesu wdrożeń nowych projektów,
    • Monitorowanie pozycji konkurentów na rynku oraz analizowanie ich produktów,
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • Preferowane wykształcenie z zakresu handlu zagranicznego lub ekonomii,
    • Wysokie kompetencje interpersonalne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Obsługa pakietu MS Office.

    Oferujemy:

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • Interesującą pracę
        nad międzynarodowymi projektami,
      • Możliwość rozwoju zawodowego,
      • Merytoryczne wsparcie oraz zdobycie doświadczenia zawodowego,
      • Niezbędne narzędzia pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.