Oferta pracy

Specjalista w Dziale Energetyczno-Elektrycznym

Krajowa Spółka Cukrowa SAO firmie

Krajowa Spółka Cukrowa SA

Generała Władysława Sikorskiego 51

Malbork

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. z siedzibą w Toruniu jest największym w Polsce i jednym z największych co do wielkości producentem cukru w Europie. Podstawowy przedmiot działalności stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne. Spółka prowadzi kompleksowe zarządzanie archiwami firm zewnętrznych w zakresie przechowywania, archiwizowania oraz brakowania dokumentów oraz inne działalności usługowe. Spółka jest podmiotem dominującym Grupy Kapitałowej, w której skład wchodzą spółki zależne i marki Polskie Przetwory, Pszczółka, Stoisław i Trzemeszno.

Nr referencyjny:

MALEN_ENEL

Miejsce świadczenia pracy:

Malbork

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad działalnością urządzeń energetycznych wytwarzających energię cieplną
  • zapewnienie dostaw potrzebnej energii cieplnej dla potrzeb technologicznych i grzewczych zakładu
  • zapewnienie prawidłowej gospodarki konserwacyjno-remontowej maszyn i urządzeń energetycznych
  • kierowanie remontem kotłowni, turbinowni oraz dbałość o pozostałe urządzenia energetyczne
  • nadzór i zabezpieczenie prawidłowej gospodarki w zakresie ochrony środowiska pod względem emitowanych gazów spalinowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnika/elektroenergetyka/energetyka
  • znajomość zagadnień związanych z wytwarzaniem i przesyłem ciepła
  • umiejętność prowadzenia eksploatacji instalacji i urządzeń ciepłowniczych
  • mile widziane posiadanie uprawnień dozorowych grupy 2
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność kierowania zespołem pracowników
  • obsługa komputera, znajomość pakietu Microsoft Office
  • zaangażowanie

Mile widziane:

  • wykształcenie i/lub znajomość zagadnień z branży elektrycznej
  • uprawnienia eksploatacyjne dla urządzeń gr. 1 i gr. 2
  • znajomość zagadnień obsługi i eksploatacji instalacji 15 kV i 0,4 kV
  • znajomość zagadnień obsługi i eksploatacji silników oraz przemienników częstotliwości
  • znajomość zagadnień obsługi i eksploatacji instalacji oświetleniowych
  • znajomość zagadnień obsługi i eksploatacji generatorów synchronicznych
  • znajomość zagadnień obsługi i eksploatacji kotłów parowych i turbozespołów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie podstawowym oraz zmianowym
  • pracę w firmie opartej na nowoczesnej technologii
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od efektów pracy
  • szeroki pakiet benefitów (PPE, Opieka Medyczna)
  • szereg szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • stabilne warunki zatrudnienia

Data ważności ogłoszenia:

2020-08-14

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie listu motywacyjnego oraz CV do dnia 14 sierpnia 2020 r.
za pośrednictwem przycisku Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
Oddział “Cukrownia Malbork”

poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy