Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w dziale Ewidencji Papierów Wartościowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • dobra organizacja pracy
    • odpowiedzialność i rzetelność
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • zaangażowanie
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość rynku kapitałowego
    • znajomość programu Excel

    Dodatkowe wymagania:

    • doświadczenie w zakresie ewidencji papierów wartościowych lub księgowości
    • umiejętność pisania makr w programie Excel.

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie ewidencji obligacji niepublicznych
    • ewidencja papierów wartościowych
    • rozliczenia transakcji na papierach wartościowych
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie rozliczeń transakcji

    Co oferujemy:

    • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin, wynagrodzenie 4’000 - 5’000 brutto
    • świadczenia pracownicze
    • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • praca w przyjaznej atmosferze

    Gdzie należy wysłać dokumenty?
    CV prosimy kierować za pomocą przycisku "Aplikuj".

    W treści dokumentów prosimy o dodanie dopisku: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Copernicus Securities S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.)"