Specjalista w Dziale Finansowym

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    7R jest developerem w branży logistyki magazynowej. Budujemy i zarządzamy nowoczesnymi parkami logistycznymi, spełniającymi najwyższe standardy magazynowe na świecie.

    Zapraszamy do aplikowania do nas na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • przygotowywanie zestawień oraz raportów dla instytucji zewnętrznych np. banków, funduszy, domów maklerskich
    • sporządzanie dokumentacji aplikacyjnej: kredytowej, leasingowej i innej
    • opracowywanie prognoz finansowych i analiz w oparciu o pozyskane dane
    • współpraca przy tworzeniu modeli finansowych, biznesplanów projektów inwestycyjnych
    • rozliczanie i monitorowanie podstawowych kosztów inwestycji na potrzeby instytucji finansowych
    • przygotowywanie informacji zarządczej dla Działu Finansowego/ Zarządu
    • sporządzanie i bieżące aktualizowanie zestawień i raportów na potrzeby działu

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów
    • doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej dwa lata
    • znajomość instrumentów finansowych
    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość MS Exel na poziomie co najmniej średniozaawansowanym
    • zdolności analityczyne

    Oferujemy:

    • stałą pracę w oparciu o umowę o pracy
    • pracę w przyjaznym środowisku umożliwiającym ciągły rozwój zawodowy
    • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.