Specjalista w dziale GIS

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.12.2017
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 20.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top
Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:
(Pion Rozwoju / Dział GIS / Wydział Systemu Informacji Przestrzennej)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 202/17

Główny zakres obowiązków:

  • praca w programie ArcMap związana z aktualizacją sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na podstawie dokumentacji technicznej
  • praca z mapami geodezyjnymi i dokumentacją branżową
  • tworzenie statystyk oraz analiza danych
  • nadzorowanie poprawności wprowadzania danych do systemu GIS
  • monitorowanie aktualnych potrzeb innych komórek organizacyjnych związanych z rozwojem systemu GIS
  • obsługa korespondencji w zakresie spraw związanych z działalnością wydziału

Od Kandydatów oczekujemy:

  • ukończone studia techniczne w zakresie inżynierii środowiska, geodezji lub pokrewne
  • posiadający doświadczenie w pracy z programem ArcMap
  • umiejętność pracy z dokumentacją sieciową
  • znajomość zagadnień związanych z eksploatacją sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
  • Bardzo dobra umiejętność czytania map geodezyjnych
  • Znajomość języka SQL na poziomie podstawowym
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Acces, PowerPoint)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Kreatywność w tworzeniu nowych rozwiązań w systemie GIS – narzędzi, serwisów map itp

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie (certyfikaty ISO)
  • wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny
  • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • uczestnictwo w zajęciach sportowych, w tym możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych do Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi poprzez przycisk APLIKUJ wpisując w temacie wiadomości
"Specjalista w dziale GIS".

praca@mpwik.com.pl
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji wewnętrznej, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.