Oferta pracy

Specjalista w dziale HR

Cersanit S.A.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych

  • organizacja szkoleń zgodnie z przyjętymi standardami

  • proponowanie działań i realizacja projektów z obszaru employer brandingu

  • udział w procesie oceny rocznej i innych procesach personalnych

  • tworzenie raportów, dbanie o poprawność danych i dokumentów w obszarze rekrutacji i rozwoju, administrowanie systemami HR

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, znajomość metod pozyskiwania i selekcji kandydatów

  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

  • pomysłowość, inicjatywa w proponowaniu rozwiązań

  • dokładność i dbałość o proces

  • mile widziane doświadczenie trenerskie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w jednej z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem

  • samodzielność w działaniu

  • wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia

  • możliwość nauki języków obcych w godzinach pracy

  • krótsze piątki – dłuższe weekendy

  • preferencyjne warunki na kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

  • możliwość rozwoju i doskonalenia własnych kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy