Oferta pracy

Specjalista w dziale HR

Medipe

Medipe

Strzegomska 236A

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, koordynowanie i rozliczanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • realizowanie działań z zakresu employer brandingu i komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej m.in. w mediach społecznościowych,

  • tworzenie materiałów informacyjnych promujących prowadzone działania,

  • udział w bieżących zadaniach działu hr m.in. badania satysfakcji, organizacja eventów, projekty rozwojowe, rekrutacja i onboarding,

  • przygotowywanie raportów, zestawień i prezentacji dotyczących prowadzonych projektów.

Nasze wymagania

  • lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi,

  • z uśmiechem i rzetelnie realizujesz swoje zadania,

  • pracujesz w szeroko pojętym hr min. 2 lata,

  • swoboda w prowadzeniu kilku projektów jednocześnie i doskonała organizacja pracy to Twoje mocne strony,

  • na co dzień pracujesz w MS Excel i Canvie lub innym programie graficznym.

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w obszarze sprzedaży i obsługi klienta.

To oferujemy

  • samodzielność w realizacji zadań i pomysłów,

  • formę zatrudnienia dostosowaną do Twoich oczekiwań,

  • pracę w godzinach 8.00-16.00 w energicznym miejscu i przyjaznej atmosferze,

  • pracę z perspektywami w firmie funkcjonującej już 10 lat,

  • wsparcie w przygotowaniu do realizacji nowych zadań,

  • benefity, imprezy integracyjne, wyjścia zespołowe, codzienną pyszną kawę :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.