Oferta pracy

Specjalista w Dziale Informatyki

ORLEN PaliwaO firmie

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, implementacja i testowanie aplikacji w środowiskach Linux lub Windows,

  • Tworzenie nowych modułów i funkcjonalności,

  • Tworzenie narzędzi wspomagających oraz symulatorów programowych,

  • Bieżące utrzymanie i optymalizację aplikacji,

  • Dokumentacja kodu,

  • Kreowanie nowych lub rekomendowanie zmian dla istniejących rozwiązań w celu zwiększenia efektywności procesów,

  • Współpraca z przedstawicielami innych obszarów w firmie przy opracowaniu kierunków zmian, definiowanie potrzeb i wymagań,

  • Raportowanie przebiegu i postępów działań do przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie (kierunek: Informatyka),

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku powyżej 3 lat,

  • Umiejętność programowania w Delphi, popartą doświadczeniem,

  • Znajomość programowania obiektowego,

  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT, TFS,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i współpracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość takich programów jak Java, .NET, ASP.NET.

To oferujemy

  • Pracę z ciekawymi, nowoczesnymi rozwiązaniami w zespole SCRUM,

  • Rozwój pod okiem doświadczonych programistów z szeroką wiedzą techniczną,

  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju, szkolenia oraz wsparcie własnych inicjatyw,

  • Ciekawe i innowacyjne projekty o zasięgu międzynarodowym,

  • Możliwość pracy w elastycznym zakresie czasowym,

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

ORLEN Paliwa

ORLEN Paliwa to spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN specjalizująca się w obsłudze logistycznej klientów biznesowych i sprzedaży hurtowej produktów paliwowych: benzyn, olejów, gazu oraz produktów energetycznych i energii elektrycznej. Ogólnopolska sieć handlowo-logistyczna ORLEN Paliwa umożliwia rozwój kariery w różnych regionach Polski, we współpracy z partnerami biznesowymi programu Paliwa BAQ lub w ramach sieci Autoryzowanych Dystrybutorów Ekoterm.

Przewiń do profilu firmy