Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale Inwestycji

Politechnika Morska w Szczecinie

  • Wały Chrobrego 1-2, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wały Chrobrego 1-2

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie Opisów przedmiotu zamówienia, treści SWZ do przetargów, Zapytań ofertowych oraz wzorów Umów na roboty budowlane, nadzór inwestorski i usługi projektowe,

  • przygotowywanie kosztorysów robót budowlanych,

  • wspomaganie inwestora i inspektorów nadzoru inwestorskiego w nadzorowaniu oraz koordynacji prowadzonych robót budowlanych,

  • kontakt z wykonawcami oraz projektantami,

  • sprawdzanie i opiniowanie z punktu widzenia inwestora dokumentacji projektowej i kosztorysowej odbieranej od projektantów,

  • wyszukiwanie możliwości optymalizacji projektu pod kątem spodziewanych kosztów realizacji,

  • identyfikacja zagrożeń w realizacji inwestycji,

  • opracowywanie harmonogramów inwestycyjnych,

  • przygotowywanie pism, korespondencji i maili, w tym. do urzędów i instytucji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe po kierunku Budownictwo (specjalności związane z inżynierią lądową), dyplom inż. lub mgr inż.,

  • doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy, majstra budowy, asystenta kierownika budowy itp. – min. 1 rok,

  • doświadczenie na stanowisku związanym z kosztorysowaniem robót budowlanych (biuro kosztorysowe lub dział ofertowania firmy wykonawczej) – min. 6 miesięcy,

  • uprawnienia budowlane niewymagane, mile widziane,

  • doświadczenie na stanowisku kierownika robót lub kierownika budowy niewymagane, mile widziane.

  • obsługa programu kosztorysowego Norma,

  • obsługa pakietu MS Office,

  • wiedza z zakresu kosztorysowania robót budowlanych,

  • wiedza z zakresu organizacji procesu budowlanego,

  • umiejętność czytania budowlanej dokumentacji projektowej,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • komunikatywność,

  • systematyczność,

  • samodzielność,

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

To oferujemy

  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w instytucji publicznej o niezagrożonej pozycji,

  • umowę o pracę na pełen etat (8 h dziennie, tylko dni robocze),

  • atrakcyjne wynagrodzenie (konkurencyjne nawet z firmami sektora prywatnego),

  • dodatki socjalne zapewnione przez instytucję publiczną w dobrej sytuacji finansowej,

  • atrakcyjny system premiowania,

  • ciekawe wyzwania zawodowe, także inżynieryjno-budowlane,

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych kompetencji i doświadczenia,

  • bezpłatne szkolenia,

  • komfortowe miejsce pracy wyposażone we wszelkie niezbędne narzędzia,

  • bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy, opartą na życzliwych kontaktach między współpracownikami oraz przełożonymi a pracownikami.

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • trzynasta pensja

  • premie

Politechnika Morska w Szczecinie zatrudni Specjalistę do Działu Inwestycji, zajmującego się inwestycjami budowlanymi podejmowanymi w imieniu Uczelni jako Inwestora. Stanowisko wymaga wykształcenia, wiedzy i doświadczenia inżynierskiego, przy czym Pracodawca zaakceptuje również kandydatury osób z doświadczeniem niewielkim (1 rok na budowie, 6 miesięcy przy tworzeniu kosztorysów), które pozwoli Kandydatowi na samodzielne opracowywanie (pod nadzorem przełożonego) dokumentów do prowadzonych przez Dział przetargów i zapytań ofertowych, w tym m.in. merytorycznych opisów przedmiotu zamówienia, kosztorysów inwestorskich.

Dział Inwestycji zajmuje się kompleksowym przygotowywaniem i zlecaniem robót budowlanych, usług projektowych i usług nadzoru inwestorskiego w ramach planów inwestycji, w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych (przetargi nieograniczone powyżej i poniżej progów unijnych) oraz bez stosowania ustawy PZP (tzw. „poniżej progów”). Dział przygotowuje, zleca, koordynuje, nadzoruje i odbiera prowadzone roboty jako Inwestor, bez obejmowania obowiązków Inspektora Nadzoru Inwestorskiego (do tego zatrudniane są profesjonalne podmioty świadczące takie usługi).

Od kandydata nie wymaga się posiadania uprawnień budowlanych. Kluczowe dla Pracodawcy będą kompetencje i wiedza Kandydata w zakresie organizacji procesu budowlanego i inwestycyjnego, umiejętność sprawnego i merytorycznego opisywania przygotowywanych do zlecenia zakresów robót, umiejętność obsługi programu kosztorysowego i wiedza w zakresie kosztorysowania, sprawność obsługi komputera i podstawowych programów biurowych, chęć do poszerzania wiedzy, ambicja, samodzielność, umiejętność logicznego myślenia.

Przewiń do profilu firmy