Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale IT

PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

Mile widziane

  • Hadoop

  • JavaScript

  • CSS

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie bieżących problemów informatycznych

  • Instalowanie, konfiguracja i modyfikacja stacji roboczych oraz oprogramowania

  • systemowego i użytkowego

  • Współpraca z operatorami telefonii komórkowej

  • Administrowanie siecią komputerową (lokalną)

  • Pomoc użytkownikom w zakresie eksploatacji systemów i urządzeń komputerowych

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń i oprogramowania funkcjonującego w Spółce

  • Opracowywanie dokumentów Działu IT

  • Prowadzenie ewidencji zgłoszeń za pomocą aplikacji helpdeskowej

  • Prowadzenie ewidencji użytkowanego sprzętu informatycznego

  • Administrowanie kontami użytkowników w systemach IT

  • Obsługa zgłoszeń dotycząca telefonów komórkowych i stacjonarnych

  • Uczestnictwo w realizacji projektów informatycznych

  • Szybkie i efektywne wdrażanie nowych pracowników do pracy

  • Podniesienie poziomu obsługi informatycznej wskazanego przez przełożonego

  • Zgodność pracy z obowiązującymi w firmie regulacjami wewnętrznymi

  • Realizacja poleceń przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki informatyczne lub kierunki techniczne)

  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows, pakietu Office oraz powszechnie używanych aplikacji biurowych

  • Znajomość sieci LAN/WiFi/VPN

  • Znajomość Active Directory

  • Podstawowe umiejętności diagnostyki i naprawy sprzętu IT

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i skrupulatność

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach stresowych

  • Znajomość HTML, JavaScript oraz CSS

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Umiejętność korzystania z narzędzia GIT/TFS

  • Znajomość zagadnień Continuous Integration/Continuous Delivery

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku TSL

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Przyjazne środowisko pracy i kreatywny zespół

  • Pakiet świadczeń dodatkowych takich jak karta Multisport, Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o. jest międzynarodowym operatorem logistycznym świadczącym kompleksowe usługi w zakresie transportu, przeładunków, magazynowania i usług celnych.

Przewiń do profilu firmy