Oferta pracy

Specjalista w Dziale Jakości

VOG Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Skierniewice

    Skierniewice, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie firmy podczas kontroli urzędów, audytów certyfikujących;

  • Doskonalenie oraz nadzór nad realizacją systemów zarządzania jakością;

  • Wdrażanie nowych systemów zarządzania jakością w zależności od wewnętrznych potrzeb firmy;

  • Prowadzenie dokumentacji systemowej (HACCP, IFS);

  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych dla pracowników z obszarów systemu i zasad jakościowych;

  • Opracowywanie specyfikacji wyrobu gotowego, surowców;

  • Audytowanie i kwalifikacja dostawców;

  • Kontrola jakościowa surowców, opakowań, wyrobów gotowych;

  • Walidacja procesów;

  • Koordynacja procesu reklamacyjnego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia żywności, biotechnologia lub kierunki pokrewne;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w branży spożywczej;

  • Znajomość standardów HACCP, IFS, BRC oraz ustawodawstwa żywnościowego;

  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych;

  • Skrupulatność, komunikatywność, umiejętność i chęć pracy w zespole;

  • Samodzielność działania, umiejętność skutecznego planowania i efektywnej organizacji pracy – również pod presją czasu;

  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Ambitne cele i wyzwania powiązane z atrakcyjnym systemem wynagradzania;

  • Realizację zadań umożliwiających wykorzystanie potencjału zawodowego;

  • Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska;

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.