Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale Kadr i Organizacji Pracy

WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIEO firmie

  • Jagiellońska 91
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W OLSZTYNIE

Jagiellońska 91

Olsztyn

Ogłoszenie nr 17/2021

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników zatrudnionych na umowę o pracę:
    • prowadzenie rekrutacji,
    • przygotowanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem i rozwiązywaniem umów o pracę,
    • prowadzenie akt osobowych i innej dokumentacji pracowniczej,
    • rozliczanie i ewidencja czasu pracy,
    • obsługa systemu kadrowo-płacowego Enova.
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby Ośrodka.
  • Prowadzenie spraw związanych z ZFŚS.
  • Przygotowywanie projektów zarządzeń wewnętrznych.
  • Współpraca ze służbą BHP, Radą Pracowników i związkami zawodowymi.
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS i MRiRW.
  • Obsługa strony internetowej i aplikacji mobilnej w zakresie zmian kadrowych.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość prawa pracy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (w szczególności  Excel),
  • Mile widziana znajomość programu ENOVA.

Wymagane dokumenty:

  • CV oraz list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Termin składania dokumentów: do 06.07.2021 r.

Dokumenty (skany dokumentów) należy przesłać poczta elektroniczną  do 06.07.2021 r. godz. 15.00  na adres [email protected]– w tytule e-maila należy wpisać „ Nabór- ogłoszenie nr 17/2021

lub pocztą  na adres:

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn z dopiskiem: „ Nabór- ogłoszenie nr 17/2021”

Ogłoszenie archiwalne