Oferta pracy

Specjalista w Dziale Kadr i Płac

NOTUS FINANSE S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa kadrowo - płacowa

  • Terminowe i prawidłowe naliczanie wynagrodzeń zgodnie z przepisami prawa pracy

  • Kompleksowa obsługa programu Płatnik

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, sprawozdań dla GUS

  • Obsługa PPK

  • Sporządzanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych na potrzeby spółki

  • Przygotowywanie zaświadczeń o wynagrodzeniu

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość programu Płatnik

  • Znajomość przepisów dotyczących PPK

  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Bardzo dobra organizację pracy

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie, będącej częścią międzynarodowej grupy Nationale-Nederlanden

  • Biuro w Centrum Warszawy

  • Hybrydowy model pracy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka Medyczna

  • Karta Multisportu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Adventure Team - zwiedzanie świata, konkursy sprzedażowe

Notus Finanse S.A jest firmą, która od 17 lat działa na polskim rynku pośrednictwa finansowego. Jesteśmy stabilnym partnerem dla ekspertów finansowych i zaufanym dostawcą usług finansowych dla naszych Klientów. Posiadamy szeroką paletę produktów, autorskie rozwiązania usprawniające obsługę klienta, doświadczonych managerów i trenerów. To wszystko przekłada się na wzrost firmy i sukcesy naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy