Logo Pracuj.pl

Specjalista w Dziale Kadr

MPK Sp. z o.o.O firmie

MPK Sp. z o.o.

Bolesława Prusa 75-79

Śródmieście

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa realizacja procesów kadrowych;
  • rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników;
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników i zleceniobiorców;
  • realizacja zgłoszeń do ZUS i GUS;
  • aktualizacja danych w systemie TETA;
  • sporządzanie umów i niezbędnej dokumentacji (w zakresie przyjmowania i zwalniania pracowników);
  • ewidencjonowanie urlopów, zwolnień lekarskich;
  • prowadzenie akt osobowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (Excel);
  • umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju i nabywania nowych kwalifikacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

Specjalista w Dziale Kadr, Bolesława Prusa 75-79, Śródmieście, Wrocław