Prosimy o umieszczenie w aplikacjach następującej formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przyszłych rekrutacji oraz procesu zatrudnienia (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

Specjalista w Dziale Kadr

Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.O firmie

  • Zamość (pow. nakielski)

    Zamość (pow. nakielski), kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 14 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie całością zadań w obszarze administracji kadrowej i płacowej Hurtowni i spółek powiązanych

  • Zapewnienie prawidłowości procesów realizowanych w zespole (prowadzenie dokumentacji pracowniczej, naliczanie płac, rozliczenia i deklaracje ZUS / PIT / PFRON, ewidencja i rozliczanie czasu pracy, BHP, administrowanie benefitami pracowniczymi, np. ubezpieczeniem grupowym, pakietem medycznym itp.)

  • Prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem obcokrajowców (współpraca z Agencjami Pracy, zatrudnienie bezpośrednie)

  • Wystawianie dokumentów płacowych i kadrowych zgodnie z zapotrzebowaniem pracowników

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: US, GUS, ZUS, PIP, komornikami

  • Wsparcie merytoryczne Managerów Regionalnych w rozwiązywaniu spraw związanych z prawem pracy, ubezpieczeniami społecznymi, prawem podatkowym, przepisami płacowymi, świadczeniami ubezpieczeń społecznych

  • Dbałość o prawidłowy wizerunek firmy oraz komunikację wewnętrzną i zewnętrzną

  • Monitorowanie wskaźników HR, proponowanie zmian i usprawnianie procesów

  • Utrzymanie poprawności danych w systemach informatycznych firmy

Nasze wymagania

  • Min. 5 – letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w organizacji powyżej 250 pracowników

  • Min. 5 - letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo - płacowej pracowników

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub na kierunkach finansowo - ekonomicznych

  • Zaawansowana znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość przepisów RODO

  • Znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych (PEFRON, Płatnika i inne)

  • Doświadczenie I umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach oraz umiejętność skutecznego działania pod presją czasu.

  • Dokładność, terminowość, systematyczność, dyskrecja;

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • samodzielną i rozwojową pracę w gronie ambitnych młodych ludzi,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Hurtownia Motoryzacyjna GORDON Sp. z o.o. działa ponad 25 lat na rynku aftermarket. Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku motoryzacyjnego. Posiadamy 150 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce i dbamy o 800 pracowników. W obecnej sytuacji kładziemy nacisk i skupiamy się na zapewnieniu stabilizacji i bezpieczeństwa naszym pracownikom.

Przewiń do profilu firmy