Oferta pracy

Specjalista w Dziale Klasyfikacji Celnej

Livingston Poland Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku jest klasyfikacja produktów z branży automotive, hi-tech, chemicznej oraz wielu innych, według zasad określonych w taryfie celnej. Innymi słowy będziesz zajmować się klasyfikacją celną produktów.

  • Warunkiem aplikowania jest to, że umiesz czytać rysunki techniczne i dobrze czujesz się w ścisłych dziedzinach nauki.

  • Pozyskanie potrzebnych danych technicznych (rysunków, opisów, broszur informacyjnych)

  • Przygotowywanie analiz danych pod kątem klasyfikacji celnej zgodnie z HS/HTS i ECCN

  • Wprowadzanie i utrzymywanie danych w systemie

  • Klasyfikacja produktów pod kątem taryf celnych różnych krajów (podziałem przedmiotów na grupy wg określonej zasady i ceny)

Nasze wymagania

  • Wiedza w zakresie motoryzacji (budowa pojazdu, budowa silnika, znajomość części) lub wiedza w zakresie elektroniki (budowa komputera, radia, znajomość podzespołów elektronicznych) lub wiedza w zakresie inżynierii i materiałoznastwa

  • 4 i więcej (nawet 20) lat doświadczenia zawodowego

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Znajomość języka angielskiego – czytanie dokumentacji technicznej i prowadzenie korespondencji mailowej

  • Umiejętność sprawnego wyszukiwania danych za pośrednictwem przeglądarek internetowych

  • Chęć do pracy przed komputerem przez 8h dziennie

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu taryfy celnej. Jeśli jej nie masz, to potrzebne są chęci do poznawania nowej branży oraz zainteresowanie dziedzinami ścisłymi.

To oferujemy

  • Wsparcie i pełne przeszkolenie do pracy

  • Pracę zespołową, w której sobie pomagamy

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Stabilne zatrudnienie

  • Otwartość na kandydatów z wieloletnim stażem zawodowym

  • Otwartość na kandydatów rozpoczynających karierę

  • Opieka medyczna Luxmed dla Ciebie i Twojej rodziny lub partnerki/partnera

  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i dla współmałżonka/partnera

  • Karta Multisport

  • PPK z Nationale Nederlanden

  • Wczasy pod gruszą

  • Dofinansowanie okularów

  • Program rekomendacji pracowników (bonus finansowy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Zarejestrowanie aplikacji, weryfikacja kluczowych wymagań

2

Wstępny wywiad na Teams + test praktycznej wiedzy

3

Rozmowa kwalifikacyjna - ok. 45 min. z managerm zespołu + HR

4

Złożenie oferty pracy lub podziękowanie za udział w procesie

Spodziewaj się od nas pracy:

  • Na podstawie umowy o pracę

  • Ukierunkowanej na długą współpracę

  • Na firmowym sprzęcie (laptop i 2 monitory)

  • W zespole z bogatym doświadczeniem zawodowym, otwartym na uczenie nowych osób

  • Do której przygotujemy Cię poprzez kompleksowy program szkoleń i sukcesję wiedzy - nie masz doświadczenia, nie bój się, wyszkolimy Cię!

  • W której będziesz mógł się rozwijać i dzielić swoją wiedzą

  • W której 90% menadżerów zaczynało od takiego stanowiska, jak to na które aplikujesz

  • Zdalnej, w modelu hybrydowym lub

  • Z biura (Biznes Park Okole w Bydgoszczy), gdzie napijesz się kawy z najlepszej bydgoskiej palarni

Jesteśmy firmą z branży logistyki i handlu międzynarodowego - oferujemy kompleksową obsługę celną. Szukamy inżynierów i techników, którzy chcą wykorzystać wiedzę i doświadczenie w nowym dla siebie obszarze.

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku jest klasyfikacja produktów z branży automotive, hi-tech, chemicznej oraz wielu innych, według zasad określonych w taryfie celnej. Innymi słowy będziesz zajmować się klasyfikacją celną produktów.

Warunkiem aplikowania jest to, że umiesz czytać rysunki techniczne i dobrze czujesz się w ścisłych dziedzinach nauki. Będziesz też potrzebować znajomości języka angielskiego do czytania rysunków i korespondencji mailowej dot. pozyskiwania potrzebnych danych technicznych.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku. Mamy 20 lat doświadczenia w Europie i ponad 70 lat w Kanadzie oraz Stanach Zjednoczonych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które chciałyby poznać tematykę celną oraz pracować w gronie świetnych specjalistów - przemiłych koleżanek i kolegów.

Doceniamy osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym z innych branż. Pozostajemy też otwarci na osoby wkraczające na ścieżkę kariery. Oferujemy umowę o pracę, pełen pakiet szkoleń oraz możliwość awansu i rozwoju zawodowego wraz z firmą przez wiele lat. Dbamy o nasz zespół oferując pracownikom bogaty pakiet benefitów.

Więcej o rekrutacji do Livingston znajdziesz w Profilu Pracodawcy.

Przewiń do profilu firmy