Oferta pracy

Specjalista w Dziale Komunikacji Marketingowej

Selena SAO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Selena SA FM - globalny producent i dostawca
szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych, w związku z dynamicznym wzrostem sprzedaży
innowacyjnej kategorii produktów
poszukuje kandydatów do Spółki w Polsce na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na stanowisku:

  • Działania komunikacyjno-produkcyjne
    • bieżąca obsługa wewnętrznych działów firmy i klientów firmy w zakresie wykorzystania narzędzi wspierających sprzedaż,
    • tworzenie merytorycznych założeń reklam i materiałów komunikacyjnych firmy SELENA SA na podstawie briefu przygotowanego przez Managerów produktowych,
    • współpraca merytoryczna przy redagowaniu materiałów komunikacyjnych,
    • realizacja potrzeb klientów wew./zew. w zakresie zaopatrzenia w materiały poligraficzne, reklamowe oraz ekspozycyjne, z uwzględnieniem jakości, ceny, terminowości realizacji i dystrybucji,
    • bieżąca współpraca z producentami materiałów poligraficznych i reklamowych w zakresie wyboru oferenta,
    • negocjowanie warunków, cen, ilości i jakości zamawianych materiałów
    • prowadzenie magazynu zakupowego materiałów reklamowych, planowanie i dystrybucja oraz nadzór nad stanami zapasowymi materiałów komunikacyjnych adresowanych do klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
  • Działania operacyjne – promocje, szkolenia, eventy
    • przygotowywanie propozycji nagród/gadżetów na potrzeby promocji/szkoleń/eventów
    • przygotowywanie ofert w oparciu o zapotrzebowanie z rynku, negocjacje cenowe
    • koordynacja dostaw materiałów do biur regionalnych Selena SA – zlecenia wysyłek, wystawianie listów przewozowych
    • obsługa nieprawidłowości w dostawach, reklamacje
    • koordynacja stanów magazynowych materiałów marketingowo-komunikacyjnych – zamówienia, rozchód, rozliczenia
    • wprowadzanie faktur oraz przedpłat do systemu klasy ERP
    • wystawianie dokumentów rozchodu wewnętrznego materiałów marketingowo-komunikacyjnych z magazynów Selena SA

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia,
  • ponad 2-letniego doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • kreatywności oraz samodzielności w działaniu
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • poczucia odpowiedzialności i dostarczania rezultatów na czas,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • pracę pełną ciekawych wyzwań, w młodym, dynamicznym zespole w światowej, renomowanej firmie
  • samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pakiet socjalny oraz niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia i wsparcie w realizacji zadań
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Składane aplikacje powinny zawierać poniższe oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy