Oferta pracy

Specjalista w Dziale Kontrolingu Inwestycyjnego

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

Mszczonowska 4

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie analiz oceny efektywności ekonomicznej Przyłączeń klientów do sieci

  • weryfikacja projektów umów dla zadań inwestycyjnych w zakresie Przyłączeń klientów do sieci

  • monitorowanie raportowania wydatków inwestycyjnych wg ustalonych kryteriów

  • przygotowywanie lub weryfikacja analiz/oceny ekonomicznej wskazanych projektów inwestycyjnych

  • przygotowywanie analiz ex-post dla wskazanych obszarów wydatków

  • bieżący monitoring realizacji wskazanych projektów w porównaniu do przyjętych założeń

  • wsparcie komórek organizacyjnych w wykonywanych przez nie analizach ekonomiczno-finansowych

  • realizacja zadań wynikających z udziału w zespołach projektowych – weryfikacja modeli wsparcie operacyjne i merytoryczne

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku ekonomia, finanse lub pokrewne

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze finansów

  • znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej

  • znajomość metod oceny efektywności inwestycji

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel i PowerPoint

  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1)

  • umiejętność priorytetyzacji zadań

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność w powierzonym zakresie odpowiedzialności

Mile widziane

  • doświadczenie w kontrolingu

  • doświadczenie w sektorze energetycznym

  • umiejętność modelowania ekonomiczno-finansowego

  • znajomość obsługi systemu SAP lub innego klasy ERP w zakresie modułu CO, FI

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikalnych projektach na rynku polskim i europejskim

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

  • pracowniczy Program Emerytalny

  • dofinansowanie do szkoleń, studiów i nauki języków obcych

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

Pion Finansowy

Miejsce świadczenia pracy:

02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 4

Oferty prosimy nadsyłać do: 4 lipca 2022 r.

GAZ-SYSTEM to spółka o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki i jej bezpieczeństwa energetycznego. Zarządzamy siecią przesyłową na terenie całego kraju i umożliwiamy transport 17 miliardów m3 wysokometanowego gazu rocznie. Odpowiadamy za całość procesu: transport od stacji początkowej do końcowego odbiorcy. Prowadzimy największe w Polsce inwestycje w obszarze energetyki gazowej m.in. rozbudowujemy Terminal LNG w Świnoujściu i realizujemy projekt Baltic Pipe. Rozwijamy także nowoczesne technologie i inicjujemy innowacje w branży energetycznej. Dajemy stabilne zatrudnienie dla przeszło 3000 pracowników w ponad 50 lokalizacjach w Polsce. Pracujemy z poszanowaniem natury i w kulturze dialogu.

Przewiń do profilu firmy