Specjalista w Dziale Koordynacji Obsługi Księgowo-Podatkowej

PGE Energia Odnawialna S.A.

  • Ogrodowa 59A, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Ogrodowa 59A

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z PGE Synergia S.A. i pozostałymi podmiotami świadczącymi usługi finansowo-księgowe, sprawozdawcze i podatkowe

  • Przygotowywanie danych do raportów okresowych oraz sprawozdań finansowych

  • Tworzenie wewnętrznych dokumentów księgowych

  • Weryfikacja danych w systemie księgowym i poprawności wystawianych dokumentów

  • Współpraca z audytem wewnętrznym i zewnętrznym, przygotowywanie dokumentacji do procesu audytu

  • Tworzenie raportów i analiz danych finansowych i operacyjnych

  • Udział w projektach związanych z optymalizacją procesów i rozwojem systemów finansowych,

  • Przygotowywanie dokumentacji zakupowej

  • Przygotowywanie wniosków oraz informacji o działaniach departamentu dla organów Spółki,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: rachunkowość, finanse, ekonomia)

  • Minimum 3 lata doświadczenia w na stanowisku w obszarze finansów (sprawozdawczość, księgowość)

  • Dobra znajomość MSR/MSSF oraz wiedza z zakresu prawa podatkowego

  • Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej oraz procesów operacyjnych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel i Power Point

  • Rozwinięte umiejętności analityczne, wysoka samodzielność, inicjatywa

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz pakiet benefitów

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

Oferty kandydatów prosimy przesyłać do dnia 16 sierpnia 2022 r. klikając w przycisk Aplikuj

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Energia Odnawialna S.A. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej PGE i zajmującą się wytwarzaniem energii elektrycznej z Odnawialnych Źródeł Energii

Przewiń do profilu firmy