Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale Księgowości

Węglokoks Energia Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • ewidencjonowanie i kontrola majątku trwałego spółki;

  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentów księgowych;

  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • bieżąca analiza kont księgowych;

  • udział w zamknięciach miesięcznych i rocznych.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie: preferowane ekonomia lub rachunkowość;

  • bardzo dobra znajomość obszaru środków trwałych i WNiP;

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego;

  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań;

  • sumienność, dokładność, terminowość, samodzielność;

  • dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • stabilną pracę;

  • samodzielne, odpowiedzialne i dające możliwość rozwoju stanowisko;

  • dobre warunki pracy z możliwością awansu zawodowego.

Węglokoks Energia Sp. z o.o.

WĘGLOKOKS ENERGIA Sp. z o.o. w ramach rekrutacji wewnętrznej w Grupie Kapitałowej WĘGLOKOKS poszukuje kandydatów/kandydatki na stanowisko: Specjalista w Dziale Księgowości.

Przewiń do profilu firmy

Termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

W tytule wiadomości proszę podać numer referencyjny.