Logo Pracuj.pl

Specjalista w Dziale Księgowości

Węglokoks Energia Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • ewidencjonowanie i kontrola majątku trwałego spółki;
  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentów księgowych;
  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • bieżąca analiza kont księgowych;
  • udział w zamknięciach miesięcznych i rocznych.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie: preferowane ekonomia lub rachunkowość;
  • bardzo dobra znajomość obszaru środków trwałych i WNiP;
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego;
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań;
  • sumienność, dokładność, terminowość, samodzielność;
  • dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • stabilną pracę;
  • samodzielne, odpowiedzialne i dające możliwość rozwoju stanowisko;
  • dobre warunki pracy z możliwością awansu zawodowego.

Specjalista w Dziale Księgowości, Katowice