Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w dziale logistyki i magazynu

MADU sp. z o.o. sp.k. O firmie

3 8004 500 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw i ich weryfikacja pod względem zgodności z dokumentami

  • rozmieszczanie towaru w magazynie zgodnie z przypisaną lokalizacją

  • realizacja wysyłek do klientów: kompletacja towaru zgodnie z dokumentacją zamówień, organizacja transportów

  • obsługa zgłoszeń RMA

  • utrzymywanie porządku w pomieszczeniach magazynowych

  • sporządzanie wymaganej dokumentacji magazynowo-sprzedażowej (w tym wystawianie faktur)

  • udział w inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok – warunek konieczny

  • masz doświadczenie w pracy z systemami magazynowo-sprzedażowymi klasy ERP

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu pozwalającym Ci na komunikację mailową z kontrahentami

  • rozumiesz procesy z obszaru logistyki i magazynu

  • praca pod presją czasu nie jest dla Ciebie przeszkodą (bo kurier czeka...)

  • bierzesz odpowiedzialność za to, co robisz i jesteś otwarty na naukę

Mile widziane

  • znajomość programu WAPRO Wf-Mag

  • prawo jazdy kat. B

  • poczucie humoru :)

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w komfortowej siedzibie w Suchym Dworze pod Wrocławiem

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

  • pracę w małym, kilkunastoosobowym zespole

  • pełne wdrożenie w strukturę i procesy firmy, a następnie wsparcie merytoryczne

  • umowę o pracę (lub - jeśli wolisz – umowę zlecenie)

  • otwartość na Twoje pomysły

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

MADU sp. z o.o. sp.k.

W MADU specjalizujemy się w dostarczaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu zaawansowanych rozwiązań IT. Od wielu lat projektujemy bezpieczne, wydajne i innowacyjne rozwiązania Data Center w oparciu o portfolio największych liderów branży serwerowej. Uzyskaliśmy w tym zakresie prestiżowy status Platinum Partner Lenovo oraz zostaliśmy uhonorowani tytułem „Partnera roku Lenovo” w kategorii serwery i pamięci masowe.

Przewiń do profilu firmy