Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w dziale logistyki i zakupów

Militaria.plO firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Militaria.pl

Wrocław

Wrocław

Firma Militaria.pl została założona w 1998 roku. Jesteśmy wiodącym importem i dystrybutorem artykułów strzeleckich dostępnych bez zezwolenia, produktów przeznaczonych do samoobrony, survivalu i outdooru. Będąc liderem w swojej branży posiadamy własną sieć Salonów Sprzedaży w największych miastach Polski.

 Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.militaria.pl.

 W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci sprzedaży, poszukujemy do pracy osób na stanowisko:
Specjalista w dziale logistyki i zakupówNumer ref.: Miejsce pracy: Cała Polska (możliwa praca zdalna)

Obowiązki:

  • Analizowanie sprzedaży, prognoz i stanów magazynowych oraz planowanie dostaw w celu zapewnienia dostępności towarów i optymalizacji stanów magazynowych
  • Poszukiwanie i wybór dostawców towarów
  • Negocjowanie warunków zakupu i dostaw towarów
  • Współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji zleceń transportowych, monitorowanie realizacji bieżących zamówień
  • Bieżący kontakt z dostawcami
  • Aktywne zarządzanie markami w ofercie firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętności analitycznego myślenia, dobra komunikacja międzyludzka, sumienność i dokładność w wykonywaniu pracy,
  • Znajomość programu Excel
  • Możliwość pracy zdalnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Dopłatę do karty Multisport
  • Rabaty pracownicze
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że odpowiadamy na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i selekcji przez Militaria.pl sp. z o.o. sp. k. ".

Administratorem danych w procesie rekrutacji i selekcji jest Militaria.pl sp. z o.o. sp.k., prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności dla kandydatów do pracy: https://www.militaria.pl/polityka-prywatnosci-praca.xml.

Ogłoszenie archiwalne