Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale Logistyki i Zaopatrzenia

Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” Spółka AkcyjnaO firmie

  • Wapiennikowa 90, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” Spółka Akcyjna

Wapiennikowa 90

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe składanie zamówień na dostawy materiałów, towarów.

  • Monitorowanie stanów magazynowych w celu utrzymania ich wielkości zgodnych z zapotrzebowaniem i wyeliminowaniem zapasów nadmiernych i zbędnych.

  • Zbieranie informacji o źródłach dostaw i przebiegu współpracy z dostawcami.

  • Zakupy materiałów bezpośrednio i pośrednio produkcyjnych.

  • Wyszukiwanie nowych dostawców.

  • Kontakty i negocjacje z dostawcami.

  • Rozlicznie faktur zakupowych i transportowych.

  • Współpraca z Działem Księgowym w zakresie wymiany dokumentów sprzedażowych oraz zakupowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne.

  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków.

  • Zdolność do przyswajania wiedzy technicznej.

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, łatwość nawiązywania kontaktów, asertywność, samodzielność.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne i dobre warunki pracy wraz z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych umiejętności i realizowanych zadań.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wymiar czasu pracy: 1,0 etatu.

  • Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie, która jest największym polskim producentem pneumatyki siłowej i sterującej.

  • Termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia.

  • Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem:

„Specjalista w Dziale Logistyki i Zaopatrzenia” za pomocą przycisku APLIKUJ

lub złożyć osobiście, za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki p. 208 lub Dziale Ekonomiczno – Administracyjny p. 201, 202

do dnia 14.05.2021 roku