Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista w Dziale Logistyki

WĘGLOKOKS S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współudział w realizacji polityki handlowej, przewozowej i magazynowej Spółki,

  • utrzymywanie stałych kontaktów z dostawcami zewnętrznych usług logistycznych,

  • nadzór nad realizacją umów przewozowych w procesie logistyki krajowej i zagranicznej,

  • prowadzenie negocjacji umów i kontraktów,

  • opracowywanie raportów i sprawozdań okresowych z realizacji planów.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (Logistyka, Handel Zagraniczny, Transport,),

  • doświadczenie w branży TSL,

  • znajomość specyfiki krajowego i międzynarodowego transportu kolejowego,

  • umiejętności prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych,

  • bardzo dobre bezpośrednie relacje branżowe,

  • biegła znajomość metod i narzędzi wspomagających zarządzanie logistyką,

  • umiejętność dokonywania analiz rynkowych,

  • dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego,

  • asertywność, dynamika w działaniu, samodzielność, uczciwość.

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • ciekawe i ambitne wyzwania,

  • świetną atmosferę w zgranym zespole,

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,

  • szeroki pakiet medyczny i socjalny.

WĘGLOKOKS S.A.

WĘGLOKOKS S.A. to wieloletni lider polskiego eksportu surowców energetycznych, firma z prawie siedemdziesięcioletnią tradycją na rynku, będąca właścicielem 25 spółek w ramach Grupy Kapitałowej, działająca w segmencie górnictwa, hutnictwa, logistyki i energetyki, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje najlepszych Kandydatów/Kandydatki na stanowisko: Specjalista w Dziale Logistyki.

Przewiń do profilu firmy

Dokumenty aplikacyjne zawierające CV z adnotacją o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji oraz kopie dokumentów poświadczających kwalifikacje można składać osobiście lub wysłać pocztą na adres: Węglokoks S.A., Dział Polityki Personalnej Grupy Kapitałowej, ul. Mickiewicza 29, Katowice, lub klikając w przycisk "Aplikuj szybko" w terminie do dnia 05.06.2021 r. W tytule należy podać numer referencyjny.