Specjalista w Dziale Należności /AR/ język niemiecki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.01.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 20.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.
    Specjalista w Dziale Należności /AR/ język niemiecki
    Miasto: Warszawa
    BPO/WAW/GER/4072/19

    Branża/Sektor:

    • Usługi dla biznesu
    • Finanse i Księgowość
    Co wyróżnia ofertę:
    • Międzynarodowe projekty
    • Międzynarodowe środowisko pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze  finansów i księgowości

    Oferta:

    • Umowa o pracę
    • Bogaty program szkoleniowy
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta MultiSport
    • Pakiet relokacyjny
    • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy

    Zadania:

    • Weryfikacja i przypominanie o zaległych należnościach za faktury niezapłacone w terminie
    • Codzienny kontakt oraz dbanie o pozytywne relacje z klientami
    • Analiza oraz ocena historii kredytowej klientów
    • Współpraca z działem obsługi klienta (informowanie o wiarygodności kredytowej, aktualizowanie statusów)
    Wymagania:
    • Bardzo dobra znajomość języków niemieckiego i angielskiego - warunek konieczny
    • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze kontroli należności/windykacji/AR
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel i Word)
    • Asertywność, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.