Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w dziale obsługi klienta

  • Warszawa, Duchnów (pow. otwocki), Mińsk Mazowiecki, Stary Konik (pow. miński), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią grupy SGK– jednej z największych globalnych firm prowadzących projekty związane z kreacją, adaptacją grafiki, usługami pre-press i zarządzania rozwojem projektów opakowań dla wielu najbardziej rozpoznawalnych marek FMCG. W związku z dynamicznym rozwojem i realizowaniem międzynarodowych projektów, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Duchnów (pow. otwocki), Mińsk Maz (okolice), Warszawa (okolice)

    Od kandydatów na w/w stanowisko oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy w dziale obsługi klienta w branży poligraficznej;
    • umiejętności pracy w zespole ale również samodzielnego podejmowania decyzji;
    • umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy;
    • dobrej znajomości języka angielskiego;
    • dodatkowym atutem będzie wykształcenie poligraficzne wyższe lub średnie.

    Zadania na stanowisku Specjalisty w dziale obsługi klienta:

    • kontakt z klientem – obsługa, doradztwo w zakresie poligrafii;
    • przyjmowanie zleceń i wprowadzanie zamówień do systemu;
    • koordynacja terminów i kolejnych etapów realizacji zleceń;
    • współpraca z działem graficznym i planowaniem produkcji.

    Ze swojej strony oferujemy:

    • pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie w profesjonalnym, doświadczonym zespole;
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • możliwość podwyższania kwalifikacji i doskonalenia umiejętności;
    • szkolenia z know-how;
    • bogaty pakiet socjalny finansowany z Funduszu Świadczeń Socjalnych;
    • pakiet świadczeń dodatkowych np. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe.

    Osoby z odpowiednimi kwalifikacjami zainteresowane pracą w nowoczesnym przedsiębiorstwie prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Saueressig Polska Spółka z siedzibą w Tarnowie Podgórnym (62-080) przy ul. Kruczej 4, NIP 7772294057, REGON 631219394, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000082046 (akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego).

    Może się Pan/Pani z nami skontaktować:

    •  mailowo: [email protected]
    •  telefonicznie: 61 8 167 000
    •  drogą pocztową: ul. Krucza 4, 62-080 Tarnowo Podgórne

    Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, gdy są one nieprawidłowe.

    Odnośnie danych przetwarzanych przez nas na podstawie Pana/Pani zgody, ma Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie (cofnięcie zgody nie działa jednak wstecz). W przypadkach określonych przepisami prawa, ma Pan/Pani prawo do żądania usunięcia danych, żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku, gdy przy przetwarzanie przez nas Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Nie sprzedajemy Pana/Pani danych ani nie udostępniamy ich komercyjnie innym podmiotom trzecim. Pana/Pani dane osobowe przekazujemy w niezbędnym zakresie jedynie firmom nas obsługującym – świadczącym dla nas usługi księgowe, prawne, informatyczne, itp. oraz udostępniamy je podmiotom państwowym i samorządowym w oparciu o wiążące nas przepisy prawa. Dostęp do Pana/Pani danych mają pracownicy /współpracownicy, których upoważniliśmy do przetwarzania określonych danych osobowych.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Saueressig Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.

    • mailowo: [email protected]
    • telefonicznie: 61 8 167 000
    • drogą pocztową: ul. Krucza 4, 62-080 Tarnowo Podgórne

    •             mailowo: [email protected]

    •             telefonicznie: 61 8 167 000

    •             drogą pocztową: ul. Krucza 4, 62-080 Tarnowo Podgórne

    Odnośnie danych przetwarzanych przez nas na podstawie Pana/Pani zgody, ma Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie (cofnięcie zgody nie działa jednak wstecz). W przypadkach określonych przepisami prawa, ma Pan/Pani prawo do żądania usunięcia danych, żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku, gdy przy przetwarzanie przez nas Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Nie sprzedajemy Pana/Pani danych ani nie udostępniamy ich komercyjnie innym podmiotom trzecim. Pana/Pani dane osobowe przekazujemy w niezbędnym zakresie jedynie firmom nas obsługującym – świadczącym dla nas usługi księgowe, prawne, informatyczne, itp. oraz udostępniamy je podmiotom państwowym i samorządowym w oparciu o wiążące nas przepisy prawa. Dostęp do Pana/Pani danych mają pracownicy /współpracownicy, których upoważniliśmy do przetwarzania określonych danych osobowych.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.